Bistro & Brasserie

SHWED

Shwed Bistro & Brasserie, İstanbul’un en eski büyük ilçesi Bakırköy’ün hareketli ve gözde noktasındadır. Shwed Bistro, Paris’in tipik bistro kültürünün tüm niteliklerini sergiler şekilde tasarlandı. Mutfağı ve kültürü seçkin örneklerle hazırlandı. Shwed Bistro & Brasserie geniş ve ferah bir mekanda nefes alma, tembellik etme ve yaşamın keyfini çıkarma olanağı sunar.

Shwed Bistro & Brasserie

NEDİR?

Shwed Bistro, sabah kahvesini içip günün ilk sohbetlerini yapacağınız yerdir. İçilecek bir çok farklı şey içilen yerdir. Sabah saatlerinin ilk atıştırmalıkları,
sohbet için içecekler. İlerleyen saatlerde Shwed’de günün yemeğini tatma fırsatı. Kalabalık gruplar için dolu dolu aperatifler, okul sonrasında öğrenciler için
zevkli seçenekler.

Shwed-Bistro-H01
Shwed-Bistro-H03

SHWED BISTRO & BRASSERIE

Çok Farklı ve Bambaşka

Shwed, Bistro & Brasserie, çok farklı yaş ve kültürden müşteri segmentlerine hizmet veren, bambaşka servis sunan işletmemize ait markamızdır. Paris’e özgü kafe kültürünün Türk yorumuyla eşsiz örneği sunduk. Hızlı servis anlayışı ve teras keyfini bir arada yaşayabileceğiniz bir mekan olsun istedik ve öyle tasarladık.

Shwed, yılların kaliteli ve seçkin kurumu Ömür Restaurant’ın 2017’den beri hizmet veren kuruluşudur. Kurulduğundan  bu yana günlük binlerce müşterisini en iyi şekilde ağırlamak için çalışmaktadır. Paris’in kafe restaurant kültürünü İstanbul’un lüks ve hareketli semtlerinin ortasında kendi yorumuyla yeniden oluşturmaktadır.

Çevresinde devam eden hayatın ritmine göre günün farklı saatlerinde farklı insanlara farklı ürünlerle hizmetini en iyi şekilde yerine getirir. Sabah kahvaltısında teras keyfiyle hızlı akan İstanbul yaşamını yukarıdan izleyebileceğin ortam sunar. Öğle saatlerinde taze, hızlı, ağzına layık ve doyurucu bistro yemekleri. Çalışan yemeği, bayanlara özle menüler, özel menüler… Shwed Bistro & Brasserie, öğrencileri unutmaz onlara özel bir çok seçeneği sunar.

Shwed Bistro’da farklı yaş grubu, farklı kültürde bir çok insan kendisine güzel gelecek bir çok seçenek bulur.

Biz bir çok farklılığı bir arada toplamayı ve onlara ürettiklerimiz ile hizmetimizi sunmak istedik, sizi de bekleriz.

SHWED BISTRO & BRASSERIE

BÜYÜLEYİCİ
Shwed-Logo-Dk-0102

Ömür Plaza AVM Teras Kat Şair Orhan Veli Sok. No:22/2N-01 Bahçelievler / İSTANBUL

Pzt – Cum: 08.00 – 02:00

Cum – Paz: 10:00 – 03:00

Danışma:

+90 (212) 553 53 24

2019 Ömür Restaurant. Tüm Hakları Saklıdır. Dijital İşler: ADAPPTE